O nas

 

Nasza misja

Mobile Concepts Ventures została założona aby wspierać założycieli przedsięwzięć technologicznych w przekształceniu ich podmiotów w stabilnie działające firmy.Skupiamy się na innowacyjnych podmiotach z zaangażowanymi i zmotywowanymi zespołami z projektami zarówno dla rynków B2B jak i B2C. 

Portfel 

Od kilku lat MobileConcepts Ventures angażuje się w wybrane startupy technologiczne zapewniając im wzrost i rozszerzając ich działalność o projekty międzynarodowe.

Współpraca

MobileConcepts chętnie zaprasza do projektów partnerów merytorycznych i finansowych, których kompetencje i zasoby, w znaczący sposób przyczynią do wzrostu wartości podmiotów w grupie.

Centra operacyjne

MobileConcepts działa z Warszawy a poprzez długoletnie kontakty posiada swoje satelity w Londynie, Sztokholmie i Wiedniu. Te kluczowe lokalizacje pozwalają nam utrzymywać i poszerzać network, uzyskiwać dostęp do bieżących europejskich wydarzeń dla startupów i pozostawać w centrum społeczności inwestorów 

 

 

 

 

 

 

Jak pracujemy?

Analiza realnych możliwości, szans rynkowych i korzyści, jakie niesie za sobą potencjalna współpraca oceniana na podstawie działań operacyjnych jeszcze przed transakcją daje realnych obraz korzyści i możliwość oceny potencjału stronom.